خدمات سونی کرج

تعمیرات

سونی کرج با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و خبره کلیه تعمیرات محصولات سونی را به صورت تخصصی انجام می دهد و به صورت ضمانت شده تحویل شما داده می شود.

سرویس دوره ای

پیشگیری بهتر از درمان است! شما میتوانید از سرویس های دوره ای (هر 3 و یا 6 ماه) برای جلوگیری از هرگونه مشکلات و ایرادات احتمالی بهره مند شوید.

نصب و راه اندازی

هنگامی که شما محصولات سونی را خریداری کردید، نیاز به نصب و راه اندازی صحیح دارد. در صورتی که اشتباه نصب و راه اندازی شود، ممکن است خسارات زیادی به دستگاه شما وارد شود.

آموزش های سونی

در بلاگ سونی میتوانید مطالب مفید مانند محصولات جدید سونی، نحوه کار با دستگاه ها، آموزش های جذاب و مفید و … بخوانید و استفاده کنید.

بررسی و رفع ایرادات

اگر هرگونه مشکل و ایرادی در دستگاه خود مشاهده کردید، میتوانید درخواست کارشناس در محل بدهید تا فورا به دستگاه شما رسیدگی شود و مشکل آن برطرف گردد.

مشاوره و راهنمایی سونی کرج

اگر در تعمیرات و راه اندازی محصولات سونی دچار شک و تردید هستید، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به سرعت شما را مشاوره و  راهنمایی کنند.

درخواست مشاوره دارید؟

در صورتیکه تمایل دارید کارشناسان سونی کرج با شما تماس گیرند، اطلاعات خواسته شده در فرم مشاوره را ثبت فرمایید تا در در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.