نمایندگی سونی در غرب تهران

هر محصولی با هر میزان کیفیتی که دارد، پس از سال‌ها استفاده ممکن است نیازمند تعمیر باشد. تلویزیون‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ممکن است یک روز صبح هنگام آماده کردن صبحانه بخواهید اخبار محلی را نیز ببینید و به منظور روشن کردن تلویزیون سونی، دکمه پاور آن را فشار دهید که به ناگاه متوجه می‌شوید تلویزیون شما روشن نمی‌شود. در چنین حالتی اولین کاری که باید انجام دهید، تماس گرفتن با نمایندگی سونی در غرب تهران که از زیرمجموعه های نمایندگی سونی در کرج است.

اگر چه این اتفاق یعنی خرابی ناگهانی تلویزیون به هیچ عنوان خوشایند شما نیست، اما این موضوع را به خوبی می‌دانید که اگر در اسرع وقت نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام نکنید، دیگر نمی‌توانید هر شب  سریال مورد علاقه خود را دنبال کنید. اگر چه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از گوشی همراه مرسوم شده اما هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین تلویزیون در منازل شود.

نگران نباشید. تنها با برقراری تماس با شرکت خدماتی ما می‌توانید از راهنمایی‌های مشاوران متخصص بهره ببرید. شاید اشکال کار مربوط به اتصالی یکی از سیم‌های داخلی تلویزیون باشد، شاید دو شاخه مربوط به تلویزیون دچار مشکل شده یا هر نوع اشکال پیش پا افتاده‌ی دیگری مانند این موجب روشن نشدن تلویزیون شما شده باشد. اما اگر اشکال ناشی از قطعات اصلی تلویزیون باشد بایستی فکر اساسی‌تری برای آن بکنید. این بخش‌های اصلی شامل بک لایت، مین برد، فلت و یا پنل تلویزیون سونی هستند.

علاوه بر قطعات ذکر شده، موضوع دیگری که حائز اهمیت است، اطلاع از مدل تلویزیون سونی است. برای مثال برای تعمیرکار نمایندگی سونی در غرب تهران اهمیت دارد که تلویزیون شما از چه مدلی از انواع مختلف تلویزیون‌های سونی است. انواع تلویزیون سونی می‌تواند شامل موارد مختلف تلویزیون اولد، ال ای دی، ال سی دی و پلاسما باشد.

نمایندگی تلویزیون سونی در غرب تهران

به علاوه نوع مشکلی که برای تلویزیون شما پیش آمده نیز حائز اهمیت است. برای مثال اشکال تلویزیون شما ناشی از داشتن صفحه‌ای سیاه و بدون تصویر است یا این که تلویزیون دارای صداست اما هیچ تصویری ندارد؟ این اشکال می‌تواند خود را به شکل دیگری نیز نشان دهد، برای مثال ممکن است تلویزیون به درستی خاموش یا روشن نشود یا این که شما با قطع شدن مکرر صدای آن مواجه باشید.

نوع دیگری از این اشکال می‌تواند ناشی از ایجاد تصویری مخدوش یا هاله‌ای تاریک باشد. بدیهی است که هر یک از اشکالات ذکر شده موجب ایجاد زحمت برای شما خواهد بود، بنابراین بایستی در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کنید.

بک لایت تلویزیون سونی

نمایندگی سونی در ناحیه غرب تهران با داشتن نیرویی کارآمد، خبره و حرفه‌ای در زمینه تعمیر تلویزیون‌های سونی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در غرب تهران بزرگ است. اولین بخشی از تلویزیون شما که توسط پرسنل و نیروی حرفه‌ای ما مورد بررسی قرار می‌گیرد، بک لایت آن است. چنانچه بک لایت تلویزیون سونی شما به هر دلیلی دچار اشکال شود، شاهد کم نور شدن یا از بین رفتن تصویر نمایشی تلویزیون و یا تیره شدن قسمتی از آن خواهید بود.

بنابراین این قطعه از تلویزیون از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در صورت خرابی، بایستی در اسرع وقت نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. لازم به ذکر است که در برخی از مدل‌های سونی، لامپ‌ فلورسنت بر شاسی دستگاه پرس شده و در صورت خرابی بک لایت، دیگر نمی‌توان آن را تعمیر کرد. بلکه باید کل آن را تعویض نمود.

برد پاور تلویزیون سونی | نمایندگی سونی در غرب تهران

اگر عمل روشن یا خاموش شدن تلویزیون سونی دچار اشکال شده باشد، یعنی اگر این عمل به کندی صورت بگیرد یا به طور کلی تلویزیون روشن نشود، باید بدانید که این مشکل ناشی از خراب شدن برد پاور آن است. این قطعه بسیار مهم تلویزیون، متشکل از ترانزیستور، آی سی و خازن است و به طور معمول یکی از دلایل اصلی خرابی این قطعه را به خازن به کار رفته در آن نسبت می‌دهند. چرا که اگر این قطعه از برد پاور فرسوده شود، موجب ایجاد سوختگی در دیگر اجزای تشکیل دهنده‌ی آن می‌شود.

مین برد تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در غرب تهران

یکی دیگر از قطعاتی که عملکرد آن توسط پرسنل نمایندگی سونی در غرب تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد، مین برد است. چنانچه این قطعه از تلویزیون سونی شما دچار اشکال یا خرابی شود، با مشکل خاموشی ناگهانی تلویزیون مواجه خواهید شد. این قطعه که یکی دیگر از قطعات مهم و اساسی تلویزیون به حساب می‌آید، بخش‌های دیگر نظیر حافظه رم، پردازشگر تلویزیون، ورودی صدا، یو اس بی، تصویر و غیره را روی خود جای داده است. به شما توصیه می‌کنیم جهت جلوگیری از خرابی این قطعه‌ی مهم، حتماً از کابل‌های اورجینال و استاندارد استفاده کنید.

فلت تلویزیون سونی

فلت تلویزیون بخشی از تلویزیون است که آن را در دسته قطعاتی رده بندی می‌کنند که در صورت خرابی، نتوان آن‌ها را به راحتی جایگزین کرد. بنابراین برای تعویض این قطعه، از دستگاهی به نام دستگاه بندینگ بهره می‌برند. این دستگاه بسیار پیشرفته بوده و توانایی چسباندن مجدد COF به کمک لنز اپتیکال، کمپرس فشار هوای داغ، پنل کوارتز، سیستم نمایش دوگانه، برد مرکزی PCB و نیز رابط کاربری گرما به ال سی دی را داراست.

پنل تلویزیون سونی

چنانچه هنگام روشن کردن تلویزیون شاهد ایجاد خطوط عمودی بر صفحه نمایش آن هستید، باید بدانید که پنل تلویزیون شما دچار اشکال شده است. البته خرابی این قطعه از تلویزیون می‌تواند خود را به شکل‌های مختلف نیز نشان دهد که از آن‌ها می‌توان به ایجاد یک رنگ غیر عادی یا نقاط سفید رنگ بر صفحه نمایش اشاره کرد. بدیهی است که در صورت ایجاد چنین مشکلاتی، کیفیت تصویر پایین آمده و بایستی در صدد تعمیر آن برآیید. شرکت ما به عنوان نمایندگی سونی در غرب تهران آماده‌ی ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

تلویزیون مدل اولد سونی

یکی از ویژگی‌های این مدل تلویزیون که موجب افزایش زیبایی آن نیز شده، حالت خمیدگی پنل آن است. بدیهی است که هر چقدر ویژگی‌های یک دستگاه بیش‌تر باشد، قطعات به کار رفته در آن‌ نیز از ظرافت بیش‌تری برخوردار هستند. این مدل تلویزیون نیز با داشتن ویژگی خم بودن پنل، بسیار آسیب پذیر بوده و در نتیجه مجموعه خرابی‌های آن به نسبت دیگر انواع تلویزیون سونی بیش‌تر است. توصیه می‌کنیم که از تعمیر خودسرانه انواع مختلف تلویزیون‌ پرهیز کنید.

تلویزیون مدل ال ای دی سونی، نمایندگی سونی در غرب تهران

تلویزیون‌های ال ای دی را به یاد می‌آورید که تحول بسیار گسترده‌ای را در ساخت انواع تلویزیون به وجود آورد. خرابی این مدل تلویزیون‌ها می‌تواند ناشی از خرابی مین برد، پنل و یا دیگر اجزای سازنده‌ی آن‌ها باشد. به یاد داشته باشید که متخصصان برای تعمیر هر تلویزیون، متناسب با قطعات به کار رفته در آن‌ها از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کنند. بنابراین هنگام تماس با نمایندگی سونی در غرب تهران، مدل تلویزیون خود را به آن‌‌ها اطلاع دهید.

نمایندگی سونی در غرب تهران یکی از مجهزترین و تخصصی ترین نمایندگی در حوزه خدمات و تعمیرات تلویزیون در حال خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. تنها کافیست با شماره های داخل وبسایت تماس گرفته تا کارشناسان راهنمایی و مشاوره به شما عزیزان در امر تعمیر تلویزیون سونی دهند. این مجموعه بهترین مشاوره را به شما میدهدند.  ما همواره در تلاش هستیم که بهترین کیفیت خدمات را ارائه دهیم چرا که هدف ما جلب رضایت 100% درصد شما عزیزان است.

سرویس و خدمات سونی برای تعمیرات سعی دارد قطعه خراب شده را تعمیر کند تا هزینه بیشتری متحمل نشوید. اما اگر با تعمیر قطعه مشکل برطرف نشود یا قطعه قابل تعمیر نباشد، این مجموعه از قطعات کاملا اورجینال و فابریک تلویزیون سونی استفاده می شود. تمام خدمات ارائه شده از سوی سرویس و خدمات سونی کرج همگی با 12 ماه ضمانت می باشد تا شما نگران خرابی مجدد دستگاهتون نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه